Міжнародний День сім'ї

14.05.2019   Administrator   Категорія: Шкільне життя

В рамках реалізації Загальнонаціонального правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Неля Атаманчук провела у Тернопільському навчально-виховному комплексі “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – економічний ліцей №9” ім. Іванни Блажкевич правоосвітній захід з нагоди Міжнародного дня сім’ї для учнів 9 класу на тему: «Сім’я та насильство над дітьми».

Учням ліцею роздано інформаційні буклети  «15 травня – Міжнародний день сім’ї», «Як протидіяти домашньому насильству?» та Інформаційні видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей».

Інформація взята з сайту  http://terjust.gov.ua/2019/05/п/роведено-правоосвітній-захід-у-екон

Щербяк Т. М. Царик Л. В.