Фестиваль професій «Гостини в ТНПУ»

21.04.2024   Administrator   Категорія: Шкільне життя

Сьогодні день був насичений великою кількістю інформації щодо вибору майбутньої професії, яку запропонував ТНПУ ім. В. Гнатюка, провівши щорічний Фестиваль професій «Гостини в ТНПУ».
    Представлення 10-ти факультетів! На Фестивалі професій «Гостини в ТНПУ» найкращі факультети вишу демонстрували власні розробки, природничо-освітні знаряддя праці, сучасні інноваційні технології, наукові дослідження, мінілабораторії, показали широкий спектр і вибір освітніх програм для майбутніх абітурієнтів!
А також був проведений благодійний ярмарок, де гості змогли придбати смаколики.
    На фестиваль завітали й учні 9-Б нашої школи, які із цікавістю ознайомилися з усіма факультетами, взяли участь у запропонованих презентаціях, за що отримали смачні нагороди. Географічний факультет запропонував погратися у відгадування столиць, продемонстрували способи правильного сортування побутових відходів, показали процес визначення вмісту нітратів в овочах та фруктах, представили частину колекції гірських порід та мінералів тощо. Інженерно-педагогічний факультет ознайомив з роботою окулярів віртуальної реальності.  Багато цікавого  було на локаціях інших факультетів. Дякуємо за пізнавальну, щиру і невимушену атмосферу спілкування.

Леся Царик

Царик Л. В.