«Економікс – 2017»

03.03.2017   Administrator   Категорія: Шкільне життя

«Що розум людини може осягнути і у що може повірити, те він і може досягнути», - так казав Наполеон Хілл, автор бестселеру «Думай і багатій».

Темі успіху і був присвячений ІІ Відкритий конкурс «Економікс - 2017», що пройшов 1 березня 2017 року в ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич. За результатами он-лайн відбору, участь у фіналі конкурсу взяли 7 учасників: Перхайло Соломія, Квасовський Дмитро, Палка Максим – учні ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич, Зінкевич Віталій, Баран Анастасія, Козир Анастасія – учні ТУГ ім. І. Франка та Гайдамаха Павло – учень ТНВК ШПЛ № 2.

Протягом конкурсу вони рухалися до вершини Успіху, проходячи сходинками, які є рисами, притаманними успішній людині, виконуючи при цьому певні завдання: «Візитка», «Знання» («Економічна вікторина»), «Кмітливість і логіка» («Мультекономіка»), «Прибуток» («Банківські анаграми, задача»), «Новаторство» («Нестандартні економічні питання»), «Самостійність» (гра «Дешифратор») та «Ризик» («Український підприємець»).

Допомагали пройти учасникам весь шлях до вершини Успіху, а також виступали в ролі суддів: Николин Микола Миколайович – заступник директора інформаційно-методичного центру, кандидат педагогічних наук, Шашкевич Олександр Любомирович – директор коледжу економіки, права та інформаційних технологій, кандидат економічних наук та Вітрук Оксана Мирославівна – методист ІМЦ. Під час конкурсу музичні паузи заповнили – Чайка Олена, Мілян Анастасія, Редчук Олександр, хвилинку сміху подарував Козача Юрій, а танцювальну майстерність продемонстрували Жук Галина та Гаврилюк Анастасія.

Головним ідейним натхненником та спонсором виступив директор ТНВК ШЕЛ № 9 – Рибак Григорій Володимирович, який вручив усім учасникам онлайн відбору грамоти, а фіналісти отримали дипломи за перемогу в різних номінаціях:

«Новаторство» - Гайдамаха Павло,

«Креативність» - Баран Анастасія та Козир Анастасія,

«Підприємливість» - Зінкевич Віталій,

«Компетентність» - Перхайло Соломія,

«Кмітливість» - Палка Максим,

«Ерудиція» - Квасовський Дмитро.

А переможцем ІІ Відкритого конкурсу «Економікс - 2017» став учень

ТНВК ШЕЛ № 9 – Квасовський Дмитро.

Конкурс підготувала вчитель географії та економіки – Водовіз О. В., а провели випускниці ліцейного 11- Б класу – Головач Христина і Вандяк Анастасія.

Водовіз О. В.