'' Честь і слава незламним!"

01.09.2022   Administrator   Категорія: Шкільне життя

Новий навчальний рік учні 11-А класу розпочали уроком на тему:  "Ми українці: честь і слава незламним.'' Ми ставили перед собою мету формувати  почуття годості за нашу державу й приналежність до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу. А також формувати глибоку пошану до загиблих героїв і до Збройних сил нашої Вітчизни. Підібраний матеріал спонукав викликати співчуття  до людей, скалічених війною.

Епіграфом нашого уроку стали слова:'' Може, десь земля є краща й вища, а над нею - небо золоте, та мені найкраща та, де вишня, та, де вишня мамина цвіте!'' Розпочали зустріч ушануванням героїв, які заплатили своїм життям за нашу свободу, хвилиною мовчання. На урок були запрошені представники патрульної поліції м.Тернополя. Вони розповіли учням про заходи безпеки під час  провадження освітнього процесу в умовах воєнного часу.  Під час роботи учні переглянули презентацію'' Ми українці: честь і слава незламним'', відео ''Там журавлі летіли клином'', ''Ой у лузі червона калина'', ''Милі, хороші дорослі! Забороніть війну!'', ''Вільні люди'', виконали інтерактивну вправу - незакінчене речення: ''Для мене Україна - це....'', провели бесіду за питаннями:

Як ви пережили ці важкі місяці війни?

Про яких героїв знаєте або чули?

Чи вірите в нашу перемогу? Що потрібно робити, аби її наблизити?

Що знаєте про дітей, які допомагають ЗСУ?

Сподіваюся, що перший урок на таку тему залишить глибокий слід у серцях одинадцятикласників, спонукає їх у цей важкий для країни час робити все можливе для нашої Перемоги!

Лучко О. В