Безпека під час війни

14.03.2023   Administrator   Категорія: Шкільне життя

13 березня 2023 року учні 7В класу разом із класним керівником Чайкою Т. Л. відвідали Тернопільську центральну дитячу бібліотеку, де відбувся кінопоказ з обговоренням "Знання під час війни. Інформаційна безпека" і зустріч з автором фільму Володимиром Ханасом, експертом Тернопільської Кінокомісії. Фільм створено при підтримці IREX in Ukhaine.

В ці складні часи важко переоцінити роль медіаграмотності. Російська пропоганда працює на випередження. Століттями російська  федерація насаджувала нам свою культуру, русифікувала українську освіту, літературу, кіно і музику. Інформаційна безпека дуже важлива для всіх нас, особливо для молоді.

Юні гості подивилися документальний фільм «Знання під час війни. Національна безпека». В фільмі брав участь Василь Капустинський, - доброволець з Тернопільщини на  російсько-українській війні, який загинув в Луганській області 2 лютого 2023 року. Василь був членом ПЛАСТу і Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Бібліотекарі розповіли дітям, що 14 березня ми відзначаємо День українського добровольця. А Володимир Ханас розповів про Василя Капустинського як  про свого колегу і студента.
  Через перегляд  фільмів діти дізналися що таке інформаційна війна та як вона відбувається? Як інформаційні атаки можуть торкатись дітей, які небезпеки очікують на нас в інформаційному просторі. Як вберегтись від ворожих інформаційних атак.

Захід відбувся завдяки Представництву Європейського Союзу в Україні European Union in Ukraine.

Чайка Т. Л.