Використання хмарних технологій на уроках хімії

27.10.2017   Administrator   Категорія: Шкільне життя

24.10.2017р у ТНВК ШЕЛ №9 ім. І.Блажкевич відбувся семінар учителів хімії міста Тернополя на тему: «Використання хмарних технологій на уроках хімії». Метою семінару було: систематизувати форми та методи застосування хмарних технологій та підвищити професійну компетентність учителів хімії в галузі інноваційних підходів до навчально-виховного процесу.

Хмарні технології – це технології, які надають користувачам інтернету доступ до комп’ютерних ресурсів сервера і використання програмного забезпечення як онлайн-сервіса.

Розпочав роботу семінару директор ТНВК ШЕЛ №9 Рибак Г.В. у своєму виступі він наголосив про основну роботу школи та учителів, а також презентував візитівку школи-економічного ліцею №9.

Семінар складався із двох частин: теоретичної де взяли участь в обговоренні таких питань, як: «Застосування хмарних технологій при викладанні хімії» – доповідач методист ТКМЦ Тарас Н.І.; «Уроки хімії у світлі сучасних вимог. Хмарні технології» - вчитель хімії ТНВК ШЕЛ №9 Сірант О.В.; «Сучасні інструменти творчої роботи з навчальним матеріалом на уроках хімії» - викладач кафедри змісту і методик навчальних предметів ТОКІППО, кандидат педагогічних наук Олексюк О.Р.

Та практичної частини семінару на якій учасники мали нагоду попрацювати у двох групах, над спільною роботою з документами в хмарному середовищі Google Диск та створення тестів за допомогою інтернет-сервісу Майстер-Тест. З групами працювали вчителі хімії нашої школи Сірант О.В. та Кицкало Г.Р. Комп’ютерну підтримку надали вчителі інформатики Мурза С.З. , Дмитрик Г.В. та Новосад О.В.

Вчителі Хімії