Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність»

24.10.2017   Administrator   Категорія: Шкільне життя

23.10.2017р. у ТНВК ШЕЛ №9 ім. І. Блажкевич відбувся перший учнівський турнір з «Фінансової грамотності». Участь у грі взяли команди: «Сатоші» - ТЗОШ № 19; «Бізнес-Леді» - ТНВК ШЕЛ №9; «Фінік» - ТЗОШ №4; «Альтернатива» - ТЗОШ № 13. Гра була досить цікавою та повчальною. Учасники спробували себе у досить відповідальних ролях, де кожен повинен був виступити доповідачем, опонентом, рецензентом та спостерігачем.

Змагання команд оцінювали вельмиповажне журі у складі: Николина М.М., Криховець-Хом’як Л.Я., Мариняк Н.О.- вчитель ТЗОШ №28; Водовіз О.В. – вчитель ТНВК №9; Яремчук Н.О. - вчитель ТЗОШ №21. А ведучою турніри була вчитель ТУГ Сампара О.В.

Кожна команда проявила свою креативність, знання, вміння відстояти свою думку, за те була нагороджена грамотами у номінаціях: «Креативність» -  ТЗОШ №4; «Прагнення до перемоги» - ТЗОШ № 13; «Колективна думка» - ТНВК ШЕЛ №9; «Цікаві і допитливі» - ТЗОШ № 19.

Усі команди були сильними у своїх знаннях економіки та фінансово- грамотно їх демонстрували. Найбільшу кількість балів поталанило набрати командам «Бізнес- Леді» і «Сатоші». Але переможцями стали дівчата нашої школи -  наші «Бізнес - Леді» у складі: Малиняк Роксолани, Гніденко Анастасії, Савіцької Марії, Матусевич Христини, Лучків Тетяни.

Царик Л.в.