23 травня – День героїв України

24.05.2022   Administrator   Категорія: Шкільне життя

Неофіційне свято День героїв України відзначається щорічно 23 травня. У цю дату Україна вшановує пам'ять всіх героїв, які боролися за суверенітет і незалежність нашої країни, а прямо зараз борються проти російської армії за нашу свободу. Це горде і водночас сумне свято, адже багато героїв України розплатилися життям заради своєї країни.
Свято героїв засноване в 1941 році членами Організації Українських Націоналістів (ОУН). Відзначається 23 травня. Свято було засноване з метою вшанування пам'яті героїв, які жертвували або жертвують своїми життями і здоров'ям заради процвітання України.  Це дата загибелі одного з керівників ОУН Євгена Коновальця, який став одним з головних ідеологів українського націоналізму.
       23 травня   о 15.00 учні 5-В класу з. класним керівником Захарчук Е.О. були запрошені у Євроклуб у дитячій бібліотеці на вул. Миру, 4-а У День героїв відзначили усіх, хто з ризиком для життя боровся за українську незалежність, а також віддали шану загиблим. Надія Качуровська презентувала підбірку художньої літератури на тему: «Українська героїка», яка присвячена  українським воїнам-лицарям Київської Русі, козакам часів Гетьманщини, повстанцям, Українським Січовим Стрільцям і воїнам армій УНР і УПА, воїнам АТО і російсько-української війни. Провели вікторину та майстер – клас по виготовленню оберегу «Янгола для  солдата»  Кращі учні були відзначені призами. Діти були раді зустрічі .
Слава Україні! Ми – незламні!!! Ми переможемо!!!

Захарчук О. Е.