Обмін досвідом з бельгійською школою в рамках проекту “Erasmus Exchange Program”

15.02.2016   Administrator

Нещодавно у рамках проекту “Erasmus Exchange Program” вчитель англійської мови Рибак Ольга Володимирівна відвідала одну із шкіл міста Брюссель  з метою обміну вчительським досвідом з іноземними колегами та налагодження міжнародної співпраці.

Рибак О.В мала нагоду оглянути школу, познайомитися з педагогічним колективом та відвідати класи історії, кулінарії, англійської мови тощо. У свою чергу вчитель достойно представила українську школу. За умовами даного проекту вчитель підготувала презентації про Україну, місто Тернопіль та свій навчальний заклад, а також розповіла про систему освіти в Україні.

Учні бельгійської школи з цікавістю і захопленням ,брали участь у даному заході, проявивши допитливість та прагнення якомога більше дізнатися про українських школярів. Таким чином Ользі Володимирівні вдалося налагодити жвавий діалог з учнями та  дружні стосунки з педагогічним колективом навчального закладу.

«Причина, чому я відгукнулася на цей проект – дуже проста, –  пояснює Ольга Володимирівна, -  і це не лише обмін досвідом та налагодження співпраці, а бажання мотивувати своїх учнів до вивчення англійської мови. Адже вивчення іноземної мови – це цікаво та перспективно, а володіння нею відкриває перед нами кордони у різні країни світу. Саме тому я залучила своїх учнів 1-х, 2-х, 5-х класів до проекту, запропонувавши їм зняти короткі відео для іноземних школярів та написати їм листи, які я обіцяла передати. У моїй присутності учні «Nightingale school” не лише прочитали листи, а зголосилися відповісти на них. Отож, на уроки до своїх учнів я повернулася не з порожніми руками», - з посмішкою відмітила вчитель.

Учні 5-В та 1-Б класів ТНВК ШЕЛ №9 вітають бельгійських учнів

Рибак О. В