Happy Halloween

25.10.2024   Administrator   Категорія: Шкільне життя

Свято Хелловін є чудовою нагодою для школярів не лише весело провести час, але й діззнатися більше про традиції та культуру англомовних країн. Цього року Роксолана Гевко, вчителька англійської мови 3-Г класу, підготувала для своїх учнів навчальне захоплююче заняття, присвячене святкуванню Happy Halloween. На цьому уроці діти не тільки навчалися новим словам і традиціям, але й занурилися в чарівну атмосферу свята.
    Перед початком уроку Роксолана Гевко підготувала клас. Аудиторія була прикрашена павутинням, гарбузами, паперовими привидами та кажунами, що створювало справжню атмосферу свята Хелловіну.
    Цікавинкою уроку стало спільне виготовлення «гарбузових ліхтарів» із паперу. Роксолана Гевко роздала дітям шаблони гарбузів, фломастери, ножиці та кольоровий папір. Діти із захопленням створювали свої «світильники Джека», використовуючи яскраві кольори та проявляючи креативність. Це завдання допомогло розвинути творчі здібності та координацію.
    Урок про Хелловін від Роксолани Гевко став яскравим прикладом того, як можна цікаво і захопливо поєднувати навчання та святкові розваги. Діти не лише дізналися багато нового про традиції англомовних країн, але й весело провели час, спілкуючись англійською мовою. такі уроки допомагають учням легше засвоювати новий матеріал, розвивають їхню креативність і підвищують цікавість у вивченні іноземних мов.   https://youtube.com/shorts/Y7YabUsbTYk

Гевко Р. Р.