25.10.2024   Administrator   Категорія: Шкільне життя

27 жовтня в Україні відзначається День української писемності та мови. Це свято має на меті популяризувати, підтримати її вивчення та показати красу й багатство української мови рідного слова. З цієї нагоди вчителька Алла Михайлівна провела для своїх учнів захопливий урок-змагання, під час якого діти не лише проявили свої знання, але й творчі.
       Для створення дружньої атмосфери та активної участі всіх учнів Алла Михайлівна розділила клас на чотири команди: зелену, синю, червону та оранжеву. Такий поділ не лише зробив урок яскравішим, а й викликав у дітей спортивний азарт та дух змагання. Кожна команда обрала собі капітана, який координував дії та відповідав для виконання творчих завдань
      Одним із завдань було створено «мовних бумбоксів» — оригінальних інформаційних плакатів, на яких діти розміщували цікаві факти про українську мову, відомі вислови українських письменників, або ж вірші, які їм найбільше сподобалися. Ця частина змагань не тільки розвивала творчі здібності учнів, але й сприяла кращому засвоєнню знань через візуалізацію.
      Наступним завданням для команд стало розгадування тематичних кросвордів. Кожен кросворд був пов'язаний з історією української мови, літературними героями та визначальними подіями. Діти швидко включилися в роботу, намагаючись якомога швидше і точніше розгадати всі загадки. Це завдання показало, наскільки глибокі знання учнів і їх уміння працювати в команді.
     Кожна команда проявила неабияку старанність і креативність. Урок-змагання дозволяє учням в ігровій формі поглибити знання про українську мову та літературу. Команди працюють злагоджено, підтримуючи одне одного та виявляючи щиру за
     Після завершення всіх етапів Алла Михайлівна оцінила результати та підготувала солодкий подарунок, що кожен учасник цього дня відчув себе частиною великої української мовної спільноти.

Микитюк А. М.