Тренінгове заняття «Розвиток лідерських якостей»

24.05.2018   Administrator   Категорія: Соціально-психологічна служба

Вимоги сучасного світу, пріоритети розвитку та реформа освіти ставить перед батьками, педагогами та суспільством нові вимоги до особистості яка навчається та розвивається. Виникає потреба у конкурентоздатній та розвиненій людині. Тому сьогоднішні здобувачі освіти повинні не лише мати багаж знань, що стане основою вибору майбутньої професії, а й володіти набором певних рис та якостей, що допоможуть стати успішним у певному напрямку. Одним із напрямків розвитку нації відповідно до Української хартії вільної людини є підготовка лідерів, які б орієнтувались не лише на особистий успіх, а на колективний. Тому завдання батьків, педагогів, психологічної служби  сприяти у пізнанні дитиною своїх уподобань, виявити та формувати засади лідерської позиції та якостей.

Психологічною службою школи, а зокрема, практичним психологом Колодійчук О.Р. та соціальним педагогом Щербяк Т.М., було організовано та проведено тренінгові заняття «Розвиток лідерських якостей» з учнями 9-х класів. Учні вчились розпізнавати в собі позитивні та негативні риси, які впливають на їхній подальший розвиток, визначали пріоритетні цінності та перспективи становлення. Ознайомились з картою візуалізації бажань та дізнались про можливості та шляхи здійснення бажаного.

Щербяк Т. М.