Міжнародний день волонтерів святкують у світі 5 грудня

05.12.2017   Administrator   Категорія: Шкільне життя

   Міжнародний день волонтерів світова громадськість відзначає 5 грудня. Рішення про це свято було прийнято Генеральною Асамблеєю ООН у 1985 році. Добровольці (а в останні роки все частіше можна почути трансформоване з англійської - волонтери) - це люди, які витрачають свій вільний час на благо суспільства. Вони присвячують суспільству свій талант, час, енергію, не чекаючи винагороди. Наприклад, такі люди добровільно зголошуються допомагати прибирати громадську територію, поширювати плакати чи брошури соціальної кампанії, готові безкоштовно проводити екскурсії рідним містом, бути перекладачами на великих міжнародних спортивних змаганнях. Більш того, добровольці допомагають персоналу в дитячих будинках і будинках престарілих, поспішають на допомогу при ліквідації наслідків стихійних лих.

   Учні ТНВК ШЕЛ №9 ім.І.Блажкевич теж долучилися до волонтерської роботи. Днями діти зібрали безліч необхідних речей особистої гігієни, для воїнів АТО. Чотири роки ми живемо серед тисяч жінок котрі щодня чекають звістки від своїх синів і чоловіків, які воюють за нашу з вами свободу у гібридній війні. Саме цим мужнім людям учні хочуть допомогти, а ще діти малювали малюнки, виготовляли браслети-обереги та писали листи з основним гаслом «Повертайся живим». Акція по збору необхідних ресей була організована Тернопільською організацією ветеранів АТО , та Гайтко Дмитром.

   Також учні 5-11-х класів зібрали й подарунки для дітей сиріт, малозабезпечених та з баготодітних сімей. При церкві св. Йосафата, що на масиві Дружба, працюють волонтери, які й передадуть ці іграшки, книжечки та інші подарунки тим дітям, які їх найбільше чекають. 

   Учні нашої школи й не забули про найстарше покоління, адже як не дивно вони теж чекають на подарунки, саме для одиноких людей пенсійного віку завітали учні 8-Б класу, які й передали їм продукти харчування, що зібрали діти нашої школи. 

Не залишайтесь осторонь чужого лиха, старайтеся завжди допомогти тим, хто цього потребує. 

    Царик Л. В. Дроб Л. С.

 

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід