До 130 - річчя від дня народження Іванни Блажкевич

05.10.2016   Administrator   Категорія: Шкільне життя

У  Тернопільському навчально-виховному комплексі«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-економічний ліцей №9імені Іванни Блажкевич» активно іде підготовка до святкування 130-річчя від дня народження письменниці, педагога, громадської діячки Іванни Блажкевич. Літературно-музичне свято, приурочене цій даті, відбудеться 10 жовтня 2016 р. о 12 год. в актовій залі Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка. На дійство запрошені почесні гості – внуки та правнуки нашої славної землячки: Христина Чаплін-Блажкевич та Ігор Блажкевич з міста Львова, Ігор П’ятківський з Ужгорода, Іван П’ятківський з міста Козлова. Очікується  присутність делегації з села Залуква Галицького району Івано-Франківської  області на чолі з директором школи Чограком Володимиром Омеляновичем. На Франківщині майже 10 років працювала у свій час І.Блажкевич. Звісно, в урочистих заходах візьмуть участь представники місцевої влади.

А вже відтепер у шкільному музеї Іванни Блажкевич у Тернопільському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-економічний ліцей №9 імені Іванни Блажкевич» проводяться екскурсії для учнів початкової школи. Молодші школярі з цікавістю переглянули виставу І. Блажкевич «Лис Микита», яку підготували учасники дитячо-юнацького театру під керівництвом М. Безпалька. Перед учнями виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Дмитрів В.І. Вона розповіла дітям про життєвий і творчий шлях славетної землячки, іменем якої названа школа. У четвер 6 жовтня з метою популяризації творчості нашої славної землячки у стінах закладу відбудеться Міський конкурс з української мови ім. І.Блажкевич серед учнів 9-х класів. Переможців буде відзначено грошовими нагородами.

У неділю 9 жовтня представники учительського та учнівського колективів ТНВК ШЕЛ №9  ім.І.Блажкевич  візьмуть участь у святкуванні урочистостей до 130-річниці від дня народження Іванни Омелянівни Блажкевич у селі Денисові.

Сподіваємося, що пам’ять про І.Блажкевич – великого просвітителя, патріарха, фундатора освіти на Галицькій землі житиме завжди. 

    Южин Н. І. Лучко О. В

 

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід
ХАРЧУВАННЯ
ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАДХОДЖЕННЯ І ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ
Фінансові звіти
Бухгалтерія
Державні закупівлі
ПРОЗОРІСТЬ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ВІДКРИТІСТЬ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ
Статут закладу освіти
Ліцензії на провадження освітньої діяльності
Структура та органи управління закладом освіти
Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами
Освітні програми, що реалізуються в закладі
Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником
Фактична кількість учнів закладу
Мова освітнього процесу
Наявність вакантних посад
Матеріально технічне забезпечення закладу
Річний звіт про діяльність закладу
Умови доступності закладу для навчання осіб з особливими освітніми потребами
Інформація про надходження й використання публічних коштів
Правила прийому до закладу освіти
Результати навчання
РОЗГЛЯД ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

Авторизація
Погода
Загальні новини